motorsearchdl

دانلود فایل

پروژه حقوق و دستمزد (حسابداری)

دسته بندیحسابداری
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات49
حجم فایل80 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پروژه حقوق و دستمزد

تعاریف :

حقوق و دستمزد از مفهوم واحدی برخوردار می باشند ولی از لحاظ امور استخدامی این دو با هم تفاوت دارند.

 منظور از دستمزد ، پرداخت مبلغ خالصی است که کارگران بر مبنای ساعت بصورت وجوه نقدی , غیر نقدی و یا مجموع آنها در مقابل انجام کار از  کارفرما دریافت می کنند  و  منظور از حقوق پرداخت مبلغ خالصی است که کارمندان در مقابل کار فکری , جسمی و یا ترکیبی از فعالیتهای مذکور بصورت ماهانه یا سالانه از  کارفرما دریافت می کنند  .  

دستمزد یا حقوق ، جبران خدمت منافع پولی و مبلغ ریالی و جنبه های مادی  است که در قبال خدمت ارائه شده توسط کارکنان به آنها پرداخت می‌شود اما جنبه های انگیزشی نیز وجود دارند که از اهمیت خاص خود برخوردار بوده و خارج از مفهوم حقوق و دستمزد قرار دارند .

حقوق و دستمزد از نظر اقتصادی تابع قوانین و مقررات و عوامل بسیاری از قبیل عوامل اقتصادی - سیاسی - فرهنگی - اجتماعی - اخلاقی و ارزشی است .

دست‌مزد  با ریشه فارسی)، اجرت، حق‌الزحمه(با ریشه عربی)  و یا مزد و حق‌السعی (بر اساس قانون کار جمهوری اسلامی ایران)  به مبلغی گفته می‌شود که در ازای کار یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص به او پرداخت می‌شود ) .

بر اساس قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، به کارکنان به جبران کاری که در سازمان انجام می‌دهند حقوق و دستمزد پرداخت می‌شود .  دستمزد افراد بر اساس ۴۴ ساعت کار هفتگی تعیین شده و مازاد بر این ساعات مشمول ۴۰٪ افزایش با عنوان اضافه کاری خواهد بود .

دستمزدها شامل پاداش‌ها، حق کمیسیون، دستمزد دوره تعطیلات، دستمزد قانونی دوره بیماری، دستمزد قانونی دوره زایمان، و پرداختی دوره بیکارسازی ، کمک هزینه مسکن، کمک هزینه عائله‌مندی، هزینه خواربار و ایاب و ذهاب، مزایای غیر نقدی، پاداش افزایش تولید، سود سالانه و همچنین هرگونه پرداخت دیگری که توسط کارفرما به کارکنانش پرداخت می‌شود .

 

فهرست مطالب :

تعاریف و اصطلاحات

سیستم حقوق و دستمزد

تجزیه و تحلیل سیستم حقوق و دستمزد

نظریه ها و عوامل موثر در محاسبه و تعیین حقوق و دستمزد

ویژگیها و سیاست ها و اجزای سیستم حقوق و دستمزد

تعریف و اهداف و عوامل تعیین کننده نظام جبران خدمات

طبقه بندی مشاغل

ارزش یابی مشاغل

تورم و دستمزد در کشور

دیدگاه اسلام درباره دستمزد در شرایط تورمی

 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:23 ] [ جمشید راد ]
[ ]

آموزش تقریب سازی مشتقات کسری (مکانیک)

دسته بندیمکانیک
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات56
حجم فایل1.488 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

آموزش تقریب سازی مشتقات کسری

 

روش سینک[1]

در این بخش ایده های اصلی روش های سینک را ارائه می دهیم. فرانک اشتنگر[2] کسی بود که این روش را در طول 30 سال گذشته در مقالات خود ارائه داد. در اینجا تنها درباره اهداف اصلی ارائه تقریب سازی سینک صحبت می کنیم. اثبات قضایا و لم های مهم مختلف را حذف می کنیم زیرا در مراجع [24، 27، 44 و 45] به خوبی ارائه شده اند. هدف تحلیل گام های اساسی است که در محاسبات عددی عملی مورد نیاز است. ما خود را تنها به محاسبات عددی محدود نمی کنیم بلکه از گام های ریاضی استفاده می کنیم که می توان از آنها استفاده کرد. با ترکیب محاسبات عددی و ریاضی روش های عددی ترکیبی کارایی ارائه می شود که می توان در حل مسائل از مرتبه کسری استفاده کرد. این روش قابلیت انعطاف برای نمایش الگوریتمی را دارد که محدود به مثال های خاص نیستند و در حالت کلی کاربرد دارد. روش قدیمی محاسبات عددی محض به طریقی محدود می شوند اگر بخواهیم ساختار کلی کاربردی را تغییر دهیم. محاسبات عددی محض تنها زمانی کاربرد دارند که فقط پارامترهای مسأله را تغییر دهیم. اگر ساختار ریاضی مسأله را تغییر دهیم باید برنامه یا چند برنامه فرعی که در ساختار برنامه کلی مسأله جدید در نظر گرفته شده را تغییر دهیم. با این وجود هدف ما ارائه محاسبه انعطاف پذیری می باشد که الگوریتم را بر پایه نمایش اولیه مورد نظر عبارت ریاضی اجرا می کند [46].

در زیربخش بعدی اطلاعاتی درباره توابع اساسی مورد استفاده در تقریب سازی سینک ارائه شده است. روش های سینک را برای انتگرال های مورد نظر، انتگرال های نامعین و انتگرال های کانولوشن ارائه می دهیم. این نوع انتگرال ها اصولاً در عملگرهای مشتقات و انتگرال های از مرتبه کسری ارائه می شوند [27].[1] . Sinc method

[2] . Frank Stenger

فهرست مطالب

فصل دوم:تقریب سازی مشتقات کسری

1-3..پایه سینک

2-3. نگاشت های همدیس

2-4. انتگرال معین

2-5. انتگرال نامعین

2-6. انتگرال های کانولوشن

2-7. تبدیل معکوس لاپلاس

فصل سوم:معادلات انتگرال از مرتبه کسری

3-1. تعریف مقدماتی

3-2. معادلات انتگرال از مرتبه کسری خطی

3-3. معادلات انتگرال از مرتبه کسری غیرخطی

فصل چهارم:معادلات دیفرانسیل از مرتبه کسری

نتیجه گیری

 

 

 

 

 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:23 ] [ جمشید راد ]
[ ]

پاورپوینت آشنایی با تبریز (پاورپوینت)

دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلpptx
تعداد صفحات14
حجم فایل337 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پاورپوینت آشنایی با تبریز

 

این پاورپوینت فقط دارای تصاویر می باشد و بدون متن هتس و شامل اماکن تاریخی و غذاهای محلی و سایر مکان های دیدنی تبریز می باشد

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:23 ] [ جمشید راد ]
[ ]

جزوه آموزشی افزایش بهره وری و کارایی کارکنان (مدیریت)

دسته بندیمدیریت
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات58
حجم فایل334 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

جزوه آموزشی افزایش بهره وری و کارایی کارکنان

 

مقدمه

سازمانهای موجود در هر جامعه با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارند، به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه می پردازند و از آنجا که منابع تولید همواره با یک ویژگی یعنی کمیابی مواجه هستند، اغلب اصلی ترین هدف سازمانها استفاده بهینه از عوامل تولید و رسیدن به اثربخشی است.این عوامل شامل زمین، سرمایه، نیروی انسانی، فناوری و مدیریت است.در این بین نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی سازمانهای و از حساسی برخوردار است.عملکرد انسان در درون سازمان انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای او است.به همین منظور شناخت عوامل مؤثر بر عملکرد کارکنان یکی از اهداف بهسازی نیروی انسانی در مدیریت بخش های دولتی است که برای سنجش دانش، توانایی، انگیزش، رفتار شغلی و عملکردی کارکنان پایه ریزی می شود.

در این پژوهش در ابتدا به بررسی عوامل  افزایش کارایی کارمندان در باب مدیریت پرداختیم، سپس از دو عامل اصلی ایجاد انگیزه و خلاقیت در بین نیروهای انسانی  و نقش تأثیرگذار مدیران در ایجاد این دو عامل را بررسی نمودیم. در نهایت از استرس به عنوان یک عامل کاهنده کارایی و انگیزه نیروی انسانی نام بردیم و راهکارهایی برای کاهش استرس را ارائه نمودیم.

مروری بر مطالعات پیشین :

از عملکرد شغلی تعاریف مختلفی ارئه شده، ولی آنچه که در تمام این تعاریف مشترک است، چگونگی انجام فعالیت و مسؤولیتهای محوله است. عده ای عملکرد نیروی انسانی را بهره وری کار اطلاق کرده اند، ولی باید توجه داشت که عملکرد مفهومی فراتر از داده و ستاده دارد.عملکرد عبارت است از مجموع رفتارهایی که افراد در ارتباط با شغل از خود نشان می دهند(مورهد و گریفین، 1374)، در تعریف دیگری عملکرد عبارت است از به نتیجه رساندن وظایفی که از طرف سازمان بر عهده نیروی انسانی گذاشته شده است(کاسیکو، 1989)

در یک تعریف نسبتاً جامع، عملکرد عبارت است از کارآیی و اثر بخشی در وظایف محوله و بعضی داده های شخصی نظیر حادثه آفرینی، تأخیر در حضور بر سر کار، غیبت و کندی کار.در این تعریف کارآیی به معنای نسبت بازده به دست آمده به منابع به کار رفته استو اثر بخشی عبارت است از میزان دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده؛از سوی دیگر، عواملی همانند غیبت، کندی در کار، تأخیر و حادثه آفرینی، می توانند معیارهای مناسبی برای سنجش عملکرد باشند(رابینز، 1377، ص 360).عملکرد در سطح فردی، گروهی و سازمانی است.عوامل مؤثر بر عملکرد فردی عبارت اند از:توانایی، یادگیری، شخصیت، ادراک، انگیزش(رابینز، 1377).

عوامل مؤثر بر عملکرد در سطح سازمانی عبارت اند از:ساختار سازمانی، محیط سازمانی، سیاستها، رویه های سازمانی و فرهنگ سازمانی(رابینز، 1377).عوامل مؤثر بر عملکرد گروهی عبارت اند از:ارتباطات، رهبری، قدرت، سیاست، رفتار گروهی و تعارضی(رابینز، 1377). در این پژوهش منظور از عوامل مؤثر بر عملکرد، عواملی است که مدل هفت عامل عملکرد با عنوان عامل« ACHIEVE » 2 مطرح است.هرسی و گلداسمیت، 3 این مدل را به منظور کمک به مدیران در تعیین علت وجود مشکلات عملکرد و رائه راهبردهایی برای تغییر و حل این مشکلات طرح ریزی کردند.آنها در تدوین این مدل برای تحلیل عملکرد انسانی دو هدف اصلی را در نظر داشتند:تعیین عوامل اساسی که بر عملکرد فرد فرد کارکنان تأثیر بگذارند و ارائه این عوامل به گونه ای که مدیران شاغل بتوانند آنها را به کار برند و به خاطر داشته باشند.

اولین قدم برای تدوین مدل« ACHIEVE »کنار گذاشتن عواملی است که بر عملکرد مدیریت تأثیر می گذارد.در پژوهشی اتکینسون 1 نشان می دهد که عملکرد کنش انگیزش و توانایی است.به عبارت ساده تر، زیردست باید تا حدی میل و مهارتهای لامز برای انجام کامل تکلیف را داشته باشد.پیترولاور 2 با افزودن تصور دانش یا درک شغل این ایده را بسط دادند و به این مسأله نیز توجه کردند که حتی اگر زیردستان دارای تمایل کامل و یا مهارتهای لازم برای انجام کار باشند، این تمایل و مهارت، زمانی مؤثر خواهد بود که از آنچه که باید انجام دهند و نحوه انجام آن درک صحیح داشته باشند.

فهرست مطالب

مروری بر مطالعات پیشین :                                                   

بخش اول :

كارائی                                

اثربخشی                              

بهره‌وری                                     

به كارگیری بهره‌وری در سازمان        

موانع بهره‌وری در نظام اداری                     

1- ضعف مدیریت:                                                 

 2- نیروی انسانی غیرمتخصص:                                 

3- عدم وجود سیستم ارزشیابی مناسب كاركنان        

 4- عدم وجود انگیزه كاری در كاركنان:                  

 5- حاكم بودن روحیه منفعت طلبی فردی:              

6- كم‌كاری:                                                         

 7- «رانت»های مختلف                                         

8- مشغله زیاد كاری مدیران:                               

9- روش‌های انجام كار:                                         

عوامل موثر در بهره‌وری                                      

الف: عوامل برون سازمانی:                                    

 1- عوامل فرهنگی:                                             

2- عوامل اقتصادی:                                         

 3- عوامل اجتماعی:                                   

ب- عوامل درون سازمانی:                                     

1-نیروی انسانی:                                            

2- فضای سازمان:                                             

 3- حقوق و دستمزد:                                                

4- آموزش كاركنان:                                                 

 5- تكنولوژی:                                                        

6- تشویق و پاداش:

7- فرهنگ سازمان:                                                  

8- كیفیت زندگی كاری:                                            

9- سبك و روش مدیریت:                                       

بهره‌وری و مدیریت دولتی نوین                                        

بخش دوم:

انگیزش                                                                                                

عوامل موثر بر ایجاد انگیزه                                                                  

تئوری انگیزشی هرزبرگ                                                                     

کاوش جهانی برای یافتن انگیزه                                                          

بخش سوم:

مشاركت و خلاقیت در كاركنان                                                                   

نقش مدیریت در ایجاد نوآوری کارکنان                                                

 توانایی ارتقای دائم                                                                                    

 مطرح سازید و ارتباط ایجاد کنید                                                                     

  • حرف‌های تشویق‌آمیز و انگیزه‌دهنده:                                                  
  • پول:                                                                                            
  • آنچه باید مدیران بدانند و بخوانند:                                                           

استرس و کارایی کارکنان                                                                              

استرس:                                                                                                            

علل استرس                                                                                                   

الف) شاخصه های عوامل فیزیکی:                                                             

ب) صدای هنجار                                                                                       

ج) شاخصه های عومل کاری                                                                     

د)نبود حمایت گروهی:                                                                            

ه)عوامل فردی:                                                                                                 

توصیه هایی برای کاهش استرس                                                                        

1- یاد بگیرید که برنامه ریزی کنید                                                                        

2-محدودیت ها و ضعف های خود را بشناسید و آنها را قبول کنید.                

3-یاد بگیرید که در زندگی بازی ، تفریح و سرگرمی داشته باشید.                       

4- شخص مثبتی باشید.                                                                               

5-یاد بگیرید که گذشت داشته باشید و دیگران و عقاید آنها را تحمل کنید .         

6- از رقابت ها و چشم و هم چشمی های بیجا و غیر ضروری پرهیز کنید.          

7- یاد بگیرید که روش شما برای استراحت و آرامش ،منظم و عاری از داوری های آرام بخش و مسکن باشد

8- مشکلات و مسائل خود را در درون خود نگه ندارید                                        

9- تفکر خود را عوض کنید                                                                            

نتیجه گیری :                                                                        

منابع                                                                                           

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:23 ] [ جمشید راد ]
[ ]

حذف ویروسهایی که توسط انتی ویروسها حذف نمیشوند (اندروید)

دسته بندیاندروید
فرمت فایلrar
تعداد صفحات2
حجم فایل14.702 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

آموزش پاک سازی کامل و قطعی گوشی از شر ویروسها بدون نیاز به فلش و روت و بدون پاک شدن ذره ای از اطلاعات
روش حل مشکلات ویروس های خطرناکی مانند FBI و ویروس poron player و ویروس Adult player که بعد از فعال سازی به طور کامل سیستم را مختل می کنند و با بالا آمدن گوشی بدون اینکه اجازه کوچکترین کاری را به شما  بدهند روی صفحه می آیند و پاک سازی  
ویروسهای:Lucky Try
ویروس:ilocker
ویروس:Lucky Draw
ویروس:s.e..e.x.s..y
ویروس: apus browser
ویروس: Recommended
ویروس: Boost با علامت موشک رو به بالا
ویروس: leo privacy  guard
ویروس:Flashlight
ویروس:Battery saver(شکل ویروس کامل شبیه به نرم افزار اصلی)
و
 سایر ویروسها را به شما آموزش میدهیم ونرم افزار را در اختیارتون قرار خواهیم داد
این ویروس ها از نظر قشر اعظم تعمیرکاران موبایل فقط با فلش حل می شوند ، به دو دلیل:  -1با فلش هزینه باالاتری را می توانند از شما بگیرند  حداقل 15000 تومان ، حد اکثر : وجدان کاری تعمیرکار! 2- روش پاکسازی این ویروس را بلد نیستند و نمی دانند که برای پاکسازی این ویروس اصلا نیازی به فلش نیست.
 
آموزش پاکسازی ویروس ها برای گوشی های روت نشده
و
آموزش پاکسازی ویروس ها برای گوشی های روت شده

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]

بررسی عوامل یادگیری در پیشرفت دانش آموزان (روانشناسی و علوم تربیتی)

دسته بندیروانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات76
حجم فایل1.311 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

بررسی عوامل یادگیری در پیشرفت دانش آموزان

 

رشد استقلال در عمل و یادگیری

تدریس خصوصی

اموزش برنامه های شاخه ای

روش مساله ای

مراحل اجرای روش واحدها

....

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]

اثرات تكلیف شب برای دانش آموزان (روانشناسی و علوم تربیتی)

دسته بندیروانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات139
حجم فایل81 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

اثرات تكلیف شب برای دانش آموزان

مقدمه:

   تكلیف همواره به عنوان یكی از عوامل مهم در تحقق یادگیری مطرح بوده و در هر دوره متناسب با برداشتی كه از یادگیری وجود داشته، شكل و نوع تكلیف نیز متفاوت بوده است. شاید در گذشته اگر دانش آموزی صرفاً موفق به محفوظاتی در ذهن خویش می شد، تصور می رفت كه یادگیری در او تحقق یافته است. اما امروزه، با تعریفی كه از یادگیری می شود توقع اهدافی فراتر از آن وجود دارد. یكی از متغیرهای رایج در مورد یادگیری به شرح زیر است: «یادگیری تغییری است كه در توانایی انسان ایجاد می شود و برای مدتی باقی می ماند و نمی توان آن را به سادگی به فرآیندهای رشد كسب شده نسبت داد

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]

انگیزه تحصیلی در دوره ابتدایی (روانشناسی و علوم تربیتی)

دسته بندیروانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات50
حجم فایل161 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

انگیزه تحصیلی در دوره ابتدایی

   مقدمه

نخستین نکته ای که معلمان باید بدانند این است که انگیزش انسانی یک موضوع بسیار پیچیده است صدها روان شناس زندگی خود را صرف کرده اند تاعلت نحوه رفتار انسان راکشف کنند  کوشش های آنان به موفقیت های زیادی  منجرشده است امروزه مانسبت به چند دهه ی قبل اطلاعات زیادی درباره ی این موضوع داریم اما این موفقیت ها بدین معنا نیست که درک و فهم ماکامل شده است و اکنون می توانیم به این دانش جدید تمام اشکال رفتارها و نگرش های ضد باروری در مدارس کلاسها رامتوقف کنیم اگرموضوع انگیزش انسان اینقدرساده بود معلمان به حل بسیاری از مشکلاتی که با اندک انگیزش دانش آموزان قابل رفع بود فایق می آمدند بنا براین معلمانی که برای افزایش انگیزش تحصیلی دانش اموزان فعالیت می کنند باید بینش و اهدافی متعادل داشته باشئد معلمان  باید علاوه برداشتن اهدافی متعادل برای افزایش انگیزش تحصلی دانش آموزان باید آگاه باشند که مجموعه ی یکسانی از شیوه های علمی که در تمام موفقیت موثر باشند وجود ندارد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]

بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری (روانشناسی و علوم تربیتی)

دسته بندیروانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات78
حجم فایل121 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری

 

مقدمه :

شاید برای عده ای تصور اینكه بتوان در مدرسه ای از تشویق استفاده كرد كمی دشواراست اما واقعیت این است كه می توان در سنگر مدارس شاهد حضور با شكوه معلمان وشاگردانی بود كه با سرمایه از محبت وچهره های متبسم ومصصم در تلاش هستند كه در كارهای خود موفق بوده اند. پس باید رنگ مدرسه ای یادآور زیبائیها ونیكوئیها باشد. چرا كه هم انسانها بالاخص نوجوانان محبت پذیر می باشند. ولذا نیاز به محبت از اساسی ترین نیازهای هر انسان می باشد. تشویق نیروها واستعدادهای دانش آموزان را به كار می اندازد واستقامت آنها را در كارها زیاد می كند وموجبات سرعت در كارهای بدنی را فراهم می كند ودر كارهای فكری موجب سعی وكوشش بیشتری  می گردد. تشویق وتقویت رفتار مثبت كودكان سبب شكل گیری عادات

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]

شبکه های مدل OSI (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات8
حجم فایل12 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مدل OSI

 

مدل OSI یا مدل اتصال سیستم های باز یک استاندارد بین المللی است که معماری شبکه را برای متصل ساختن کامپیوترها به هم تشریح می کند.

این مدل توسط سازمان استانداردهای بین المللی OSI  معرفی شده است.

در مدل OSI  معماری شبکه به هفت لایه تقسیم می شود.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ سه شنبه 26 دی 1396 ] [ 5:22 ] [ جمشید راد ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 صفحه بعد