motorsearchdl

دانلود فایل

IT به عنوان پایه ای برای مزیت رقابتی (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات13
حجم فایل25 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

IT  به عنوان پایه ای برای مزیت رقابتی

 

ـ اهداف اصلی برای IS :

  • تعیین روشهای بهتر از انجام کارها
  • هدایت به سمت افزایش سود
  • عملکرد بیشتر
  • گسترش ارائه و تصویر
  • توسعه موقعیت های رقابتی

نقش استراتژیک IT

نیروی رقابتی                       پتانسیل IT                                      مکانیزم

داوطلبان جدید                    موانع ورود                                      نصب وفرسایش

تأمین کنندگان                 کاهش قدرت چانه زنی                  فرسایش یا مشارکت

مشتریان                          قفل شدن                   تغییر هزینه ها یا اطلاعات مشتریان

محصولات جایگزین           ابتکار                                محصول جدید یا ارزش افزوده

رقابت                           تغییر ارتباطات                               رقابت یا تجمیع

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:39 ] [ جمشید راد ]
[ ]

نوروز (جزوه)

دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات48
حجم فایل44 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پیشواز نوروز

پیشواز نوروز از همان اوج سرما و خفتگی طبیعت و تاریكی زمستان شروع می شود. در ایران زمین زمستان هنگام خمودگی است. روزهای كوتاه شتابان است،‌ و شبهای دراز را باید با گردهم آیی و نشست های دوستانه و خانوادگی و گفتن افسانه ها كوتاه كرد.

برای كشاورزان و آبیاران و باغداران و دامداران كه بدنه اصلی زندگی را در ایران تشكیل می دهند زمستان فصل كم كاری است. از این رو آنان بیشتر به كارهای درون خانه می پردازند.

زمستان، سرما ، باد سرد، تاریكی و خمودگی نمادهای بیگاری، تنبلی، ستم و شكست های زندگی است. گفتارهایی مانند «پایان شب سیه سپید است» یا «پشت زمستان، بهار است» و یا «زمستان می رود و روسیاهی به زغال می ماند» نشانگر كوتاه عمری و گذرا بودن ظلم و سیاهی است.

نوروز پیام آور امید به فردای روشن است. امید، اصل زندگی است. تمامی آدمیان تا زمانی كه امیدوراند، زنده اند. نوروز یك رستاخیز همگانی و همه جایی را نوید می دهد.

امید را باید با كار و سازندگی و تلاش پاكیزگی و شادی و شیرینی و سرسبزی و رویش زنده داشت. این جاست می بینیم تمامی نوروز و امید یگانه است. چنین كه مردم ایران از هزاران سال پیش امیدوار و مشتاق به پیشواز نوروز می روند، نوروز تلاشی همگانی برای زنده داشتن امیدواریهای والاست.

مردم با تلاشی كه سزاوار برای مقدم نوروز است به پیشواز آن می روند و زمستان را از زندگی خویش بیرون می رانند و بهزیستی را فرا می خوانند.

نام ماهها و روزهای ایران باستان

ایرانیان سال را به دوازده ماه و به شرح ماه ها و روزهای زیر تقسیم كرده اند:

2- فروردین: فروشی

2-  اردی بهشت: اشاویشت بهترین - بالاترین راستی و پاكی

3- خرداد: ما اورنیت

4-تیر: تیشرمیا

5-مرداد: امرنت

6-شهریور: حشترویرا

7-مهر: میترا

8- آبان: آپیم

9- آذر : آتر

10- دی: داتوش

11- بهمن: وهومند

12- اسفند: سپنتا ارمیت

تاریخچه نوروز

نوروز بزرگترین جشن ملی ایران و ایرانیان و نخستین روز از نخستین ماه سال خورشیدی آغاز می شود.

همان گونه كه خورشید وارد برج بره (برج حمل) می شود و شب و روز برابر می شود و طبیعت دوره سرما را در پیش گذارده و موسمی معتدل شروع شده و زمین از خواب زمستانی بیدار می شود.

برپایی جشن نوروز و آیین های مربوط به آن از هزاران سال پیش تا كنون همچنان در ایران زمین بر جای بوده و هیچ یك از دگرگونیها، پیروزی ها و ناكامی ها در این چند هزار سال نتوانسته اند خدشه ای در پایه های اصلی آن بوجود آورد، در میان جشنهای ملی ایران بیش از همه نوروز مورد قبول مردم می باشد.

 در زبان پهلوی به آن نوك روچ یا نوگ روز می گفتند، و این واژه ها در؟؟ ابرنواس عیناً به كار رفتند.

بحق المهر جان و نوكروز

؟؟ سال الكبیس

این جشن در آغاز سال بود و در سال دینی بلافاصله پس از جشن فرودیگان می آمد. بنابر روایت دینكرت هر پادشاهی در این روز فرخنده رعیت ممالك خویش را قرین شادی و خرمی می كرد و در این عید كسانی كه كار می كردند.

 عید نوروز شش روز شش روز متوالی ادامه داشت و در این شش روز سلاطین ساسانی با رعام می دادند. روز ششم عید را سلاطین برای خود و محرمان درگاه جشن می گرفتند و به آن نوروز بزرگ می گفتند.

بیرونی در مورد نوروز می گوید:

در روز ششم این ماه فروردین نوروز بزرگ است كه نزد ایرانیان عید بزرگی است.

گویند در این روز خداوند از آفرینش جهان آلوده شد، زیرا این روز آخر روزهای ششگانه است و در این روز خداوند مشتری را بیافرید و فرخنده ترین ساعتهای آن روز و ساعات مشتری است.

زردتشتیان می گویند كه در این روز زردتشت توفیق یافت كه با خداوند مناجات كند و كیخسرو بر هوا در این روز عروج می كرد و در این روز برای ساكنان كره زمین سعادت را قسمت می كند و از این جاست كه ایرانیان این روز را روز اصحاب نیز گفته اند.

گفته اند سبب اینكه ایرانیان در این روز غسل می كنند این است كه این روز بهروذا كه فرشته آب است تعلق دارد و آب را با این فرشته مناسبتی است و از این جاست كه مردم در این هنگام سپیده دم از خواب برمی خیزد و با آب قنات خود را می شویند و گاهی نیز آب جاری برخود از راه تبرك و دفع آفات می ریزد.

در این روز مردم به یكدیگر آب می پاشند سبب این كار همان سبب اغتسال است و برخی گفته اند علت این است كه در كشور ایران دیرگاهی باران نبارید و ناگهان به ایران سخت ببارید و مردم با این باران تبرك جستند و از این آب به یكدیگر پاشیدند و این كار همینطور در ایران مرسوم بماند.

گویند كسی كه دو نوروز را بهم متصل نمود هرمز پسر شاپور پهلوان است كه او هم ایامی را كه میان این دو عید بود عید گرفت و آتش برای عفونات به آن جاهای بلند قرار داد كه جو را حرارت آن را تصفیه كند و چیزهای پلید را سوزاند و عفونات مولد فساد را این حرارت نابود نماید.

آیین ساسانی 

در این ایام این چنین بود كه پادشاه بروز نوروز شروع می كرد و مردم را اعلام می نمود كه برای ایشان جلوس كرده كه با ایشان نیكی كند و روز دوم را برای دهقانان كه قدری مقامشان بالاتر از توده بود جلوس می كرد و خانواده ها نیز در این قسمت داخل بودند و روز سوم را برای سپاهیان و بزرگان موبدان جلوس می كرد و روز چهارم را برای اهل بیت و نزدیكان و خادمان روز پنجم برای خانواده و خدم خود و بهر كدام آنچه را تحقق رتبه و اكرام بودند ایمال می كرد و آنچه مستوجب و سزاوار مبرت و انعام بودند می رساند و چون روز ششم می شد از قضای حقوق مردمان فارغ و آسوده شده بود و برای خود نوروز می گرفت و جز اهل انس، اشخاص كه سزاوار خلوت اند كسی دیگر را نمی پذیرفت و آنچه می خواست تفریق می كرد و می بخشید و هر چه قابل خزانه و تودیع بود نگه می داشت.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:38 ] [ جمشید راد ]
[ ]

IOS و پیكربندی اولیه روتر و سوئیچ (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات81
حجم فایل89 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

IOS و پیكربندی اولیه روتر و سوئیچ

 

بخش اول :  مفاهیم اولیه


  •  IOS ( برگرفته از  Internetwork Operating System  ) ، نرم افزاری است كه از آن به منظور كنترل روتینگ و  سوئیچینگ دستگاه های بین شبكه ای استفاده می گردد . آشنائی با IOS برای تمامی مدیران شبكه و به منظور مدیریت و پیكربندی دستگاه هائی نظیر روتر و یا سوئیچ الزامی است .
  • یك روتر و یا سوئیچ بدون وجود یك سیستم عامل قادر به انجام وظایف خود نمی باشند(همانند یك كامپیوتر ) . شركت سیسكو ،‌  سیستم عامل Cisco IOS را برای طیف گسترده ای از محصولات شبكه ای خود طراحی و پیاده سازی نموده است . نرم افزار فوق، جزء لاینفك در معماری نرم افزار روترهای سیسكو می باشد و همچنین به عنوان سیستم عامل در سوئیچ های  Catalyst ایفای وظیفه می نماید . بدون وجود یك سیستم عامل ، سخت افزار قادر به انجام هیچگونه عملیاتی نخو اهد بود . ( عدم تامین شرایط لازم برای بالفعل شدن پتانسیل های سخت افزاری ) .

فرآیند راه اندازی روتر با استقرار برنامه Bootstrap  ، سیستم عامل و یك فایل پیكربندی در حافظه آغاز می گردد . در صورتی كه روتر نتواند یك فایل پیكربندی را پیدا نماید ، Setup mode فعال و پس از اتمام عملیات در این mode ،‌ می توان یك نسخه backup از فایل پیكربندی را در حافظه NVRAM ذخیره نمود.هدف از اجرای روتین های راه انداز  نرم افزار IOS ، راه اندازی و آغاز فعالیت های یك روتر می باشد

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:38 ] [ جمشید راد ]
[ ]

مقاله مدیریت آینده نگر در ICT (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات13
حجم فایل20 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله مدیریت آینده نگر در ICT

 

دستاوردهای بشر در عرصه فناوری اطلاعات و ارتبــــاطات به شناخت بیشتر بشر از ارگانیسم های سازمانی، چگونگی فعالیت های فردی و سازمانی، بهبود و كنترل این فعالیت ها، تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری، قطعات و سیستم های ارزانتر، هوشمندتر، چندمنظوره، سازگار با محیط زیست، و همچنین تغییر شیوه های  تولید شده است.

رهاورد بشر در دهه های اخیر به ویژه شبكه جهانی اینترنت باعث گردیده شیب منحنی رشد علم و فناوری در سالهای اخیر به شدت زیاد و به صورت یك منحنی متمایل به عمود تبدیل گردد كه نشان از كوتاهتر شدن هرچه بیشتر چرخه زمانی تولید علم است. بنابراین، ما در جهانی زندگی می كنیم كه ویژگی بارز آن، 1 - تغییرات شتابنده 2 - غیرقابل پیش بینی بودن آینده است.

این ویژگیها از اصول پارادایم نوین مدیـــــریت یعنی مدیریت در محیط پویا و بی ثبــــات و غیرقابل پیش بینی را نیز شامل می شود.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:38 ] [ جمشید راد ]
[ ]

طرح پرسشنامه عملکرد مسکن مهر (پرسشنامه)

دسته بندیپرسشنامه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات3
حجم فایل11 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

بسمه تعالی

با عرض سلام

پرسش نامه حاضر با موضوع بررسی عملکرد مسکن مهر در بافت فرسوده شهر و باهدف آشنایی با نظرات مردم به عنوان اصلی­ترین عامل موفقیت طرح­های مسکن و در جهت بهبود شرایط، تهیه شده و می­کوشد تا با کمک شما زمینه­ساز اقدامات مؤثرتر گردد.

خواهشمند است با نظرات خود، ما را در رسیدن به نتایج بهینه یاری فرمایید.

با تشکر

ویژگیهای جمعیت شناختی:

1 -  مشخصات سرپرست خانوار:                          جنس:       زن           مرد 

سن  :            کمتراز20سال           20تا30سال        30تا50سال      50سال به بالا     

 2-  تحصیلات سرپرست خانوار:                                                                                

بی سواد        ابتدایی         زیردیپلم     دیپلم         فوق دیپلم        لیسانس وبالاتر

3-شغل سرپرست خانوار:                                                                                                                                

کارمند        آزاد           بیکار        بازنشسته        سایر        باذکرنام:

4-میزان درآمد ماهیانه خانوار:

کمتراز150هزارتومان150تا300هزارتومان 300تا500هزارتومان 500تا700هزارتومان بیشتر700هزارتومان

ویژگیهای مسکن:

5-مساحت واحدمسکونی:

کمتر از 40 متر      40تا60متر   60تا100متر         100تا150متر         بیشتراز150متر

6- کیفیت بنا:

تعداداتاق ها

تعداد طبقه

تعداد واحد

عمربنا

 

 

 

 

7- نوع سند مالکیت:

قطعی       رهن     وکالتی     مشاع     وراثت       سایر 

8- چه مدت است دراین محل سکونت دارید؟

1-5سال      6-10 سال     10-15 سال       15-30سال       بیشتراز30سال 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:37 ] [ جمشید راد ]
[ ]

مقاله Group Policy در ویندوز 2003 (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات13
حجم فایل664 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله Group Policy در ویندوز 2003

 

اشاره :

قصد داریم شما را با یكی دیگر از امكانات موثر و كاملا كاربردی كه هم در ویندوز 2000 و هم در ویندوز 2003 می توان از آن استفاده نمود آشنا كنیم. این برنامه چیزی جز Group Policy نمی باشد.

یك مدیر شبكه از طریق این قابلیت می تواند محیط كار و همچنین ایستگاه كاری كاربرانی كه به شبكه ( Domain ) وارد می شوند را كنترل نمایند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:37 ] [ جمشید راد ]
[ ]

مقاله GPS (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات29
حجم فایل53 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله GPS

 

– دقیق ترین سیستم راه یابی که تاکنون اختراع شده است.

سیستم موقعیت یابی جهانی یا GPS می تواند موقعیت دقیق شما را در زمین و در هر زمانی و در هر موقعیت آب و هوایی نشان دهد. این سیستم از یک مجموعه 24 تایی ماهواره ای (حدود 6 قطعه زاپاس) تشکیل شده که 11 هزار میل دریایی بالای سطح زمین می چرخند و به طور مداوم سیگنال هایی به ایستگاههای زمینی می فرستند که عملکرد GPS را کنترل می کنند.

سیگنال های ماهواره ای GPS همچنین توسط دریافت کننده های GPS مشخص می شود، که موقعیت مکانی خود شان را در هر جای زمین با کمتر از یک متر و تعیین فواصل از حداقل 3 ماهواره GPS محاسبه می کنند.

هیچ سیستم راهیابی دیگر تاکنون آنقدر جهانی یا صحیح نبوده است. از اولین پرتاب در سال 1978، پیشرفت سیستم راهیابی جهانی به دهه 1960 برمی گردد یعنی زمانی که سازمان همکاری هوا و فضا بخش اصلی در مفهوم و پیشرفت GPS بود، تکنولوژی ای که به طور بارز قابلیت های نیروی نظامی مان را افزایش داد و هم چنان به دنبال کشف کاربردهای جدید در زندگی روزمره است. کمک کردیم تا GPS به عنوان یکی از مهیج ترین و انقلاب آورترین تکنولوژی های تاریخ معرفی شود و در گسترش و عملکرد آینده هم شرکت داشته باشد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:37 ] [ جمشید راد ]
[ ]

مقاله در مورد DSL (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات20
حجم فایل157 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله در مورد DSL

 

مختصری درباره DSL

در این پروژه سعی شده است تا خوانندگان را با DSL مزایا ومعایب آن و چگونگی جدا شدن صدا از اطلاعا ت که مبحث اساسی DSL میباشد آشنا می سازد .

همچنین انواع مختلف DSL از قبیل ADSL و SDSL که دو نوع پر کاربرد در حال حاضر است را مورد بررسی قرار داده و به انواع دیگر نیز اشاره ای شده و نوع کاربرد و تمامی اطلاعات آنها در جدولی به صورت منظم قرار داده شده است .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:36 ] [ جمشید راد ]
[ ]

تحلیل آماری نظارت ذیحسابان بر بهبود قانون گرایی و ارتقای سلامت اداری دستگاه های اجرایی استان مازندرا

دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات21
حجم فایل487 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

فصل4

تجزیه و تحلیل آماری داده­ها

 

 

 

 

 

 

مقدمه

همانگونه که ذکر شد عمل پردازش داده های حاصل از پرسشنامه ، عمدتا با استفاده  از نرم افزار آماری صورت گرفته  است . تلاش شده است  تا نتایج  حاصل از پاسخها بصورت  خلاصه  و به همراه جدول  و نمودار مربوطه ارائه  شود و تحلیل ها نیز بر اساس این جداول صورت می پذیرد.

در تجزیه و تحلیل داده های این  پژوهش سعی شده است ابتدا با استفاده از آمار توصیفی به بررسی مشخصات فردی گروه نمونه بپردازیم ودر ادامه با استفاده از شاخص های فراوانی و درصد و میانگین به  بررسی سوال های پرسشنامه پرداخته شود .

در قسمت آمار استنباطی با استفاده از روش های آمار اسنباطی با در نظر گرفتن ماهیت داده ها و بررسی داد ها جهت استفاده از آزمون های مناسب به بررسی فرضیه های پژوهش می پردازیم .

 

 

 

 

جدول فراوانی و نمودار دایره ای بر اساس جنسیت: 

  

درصد تجمعی

درصد فراوانی

فراوانی

 

52.2

52.2

47

زن

100.0

47.8

43

مرد

 

100.0

90

کل

 

 

 

با توجه به داده های جدول فراوانی بالا مشخص گردید که زنان  با 52 درصد بیشترین افراد گروه نمونه را و مردها  با 48 درصد کمترین افراد گروه نمونه را تشکیل داده اند.

 

 

جدول فراوانی و نمودار دایره ای بر اساس وضعیت تاهل: 

 

درصد تجمعی

درصد فراوانی

فراوانی

 

43.3

43.3

39

مجرد

100.0

56.7

51

متاهل

 

100.0

90

کل

 

 

 

با توجه به داده های جدول فراوانی بالا مشخص گردید که افراد متاهل   با 57 درصد بیشترین افراد گروه نمونه را و افراد مجرد   با 43 درصد کمترین افراد گروه نمونه را تشکیل داده اند.

 

جدول فراوانی و نمودار دایره ای بر اساس سن:

درصد تجمعی

درصد فراوانی

فراوانی

 

21.1

21.1

19

بین 10-21سال

51.1

30.0

27

بین 22-31

82.2

31.1

28

بین 32-41

100

17.8

16

بیشتر از 50سال

 

100.0

90

کل

 

 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:36 ] [ جمشید راد ]
[ ]

مقاله DSL چیست؟ (کامپیوتر و IT)

دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات18
حجم فایل16 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله DSL چیست؟

 

مقدمه:

امروزه، اینترنت می رود كه بعنوان جز لاینفك زندگی انسان این عصر قرار گیرد. بدون شك حتی اگر یكبار هم شده با این تكنولوژی روز دنیا برخورد كرده باشید به نقش وسیع و اهمیت لازمه حضور آن پی خواهید برد. همان اندازه كه روز به روز به اهمیت وجودی اینترنت افزوده می شود به موازات آن سرعت دستیابی به اطلاعات از طریق این تكنولوژی نیز اهمیت فراوانی پیدا می كند.

به همین جهت راه حل های متفاوتی در جهت اتصال به شبكه جهانی پیشنهاد می شود ه بی شك آسان ترین و كم هزینه ترین روش همیشه مورد توجه قرار می گیرد. در این بین تكنولوژی DSI گوی سبقت را از مابقی راه حلها ربوده به نحوی كه روزانه حداقل 20000 نفر در سطح جهان به علاقه مندان این تكنولوژی افزوده می شود. اما براستی چرا؟ چرا تكنولوژی DSL به محبوبیتی این چنین دست یافته است؟

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:36 ] [ جمشید راد ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 صفحه بعد